Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

MAPA NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Ametystowa 7 Gorzów Wielkopolski

Mapa

536 300...

536 300 030

694 494 908

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

www.mapagorzow.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Adrian Pacholarz
  • Marian Czerwiński
  • Beata Kulma
  • +2

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci

Chcesz sprzedać nieruchomość?

60

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia MAPA NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

499 000 zł68,73 m² 7 260,29 zł/m²

Beata Kulma

Beata Kulma

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 70m, położony przy jednej z głównych ulic centrum miasta. Lokal idealnie...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,50 m² 5 865,55 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 59,5 m | balkon | 2 piętro | Piaski | dobra cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m położone na 2...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,50 m² 6 926,32 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m z balkonem oraz przynależną piwnicą, zlokalizowane w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł147 m² 0,71 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 540 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu na Ziemi, dużej przestrzeni i miejscu na dodatkową aktywność? Ta oferta będzie idealna! Dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł60,66 m² 7 715,13 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W sercu Górczyna w Gorzowie Wielkopolskim, tam, gdzie życie codzienne łączy się z wygodą i nowoczesnością, czeka mieszkanie gotowe na...

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-mieszkalny idealny pod działalność Na wynajem nowoczesny budynek z 2016 roku, oferujący szerokie możliwości wykorzystania od siedziby...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41,40 m² 50,72 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy blok | ul. Góra Powstańców | 41,40 m | Blisko centrum Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz wygodnie bez schodów, bez wysiłku i bez...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł148,26 m² 5 733,17 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż wygodny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Boleminie. Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,72 m² 6 240,52 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | 2 piętro | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania | ul. Wyczółkowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł42,19 m² 9 243,90 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,19 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą na nowym...

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł147,95 m² 4 183,85 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w Witnicy blisko Gorzowa i granicy Polsko - Niemieckiej. Na sprzedaż nieruchomość położona...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w Muszkowie (7km do Krzeszyc, 14km do Sulęcina). Dom o powierzchni użytkowej ok. 82m2 (do remontu...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

Beata Kulma

Beata Kulma

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z 1989 roku, położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 2,75 ha, wraz z zabudowaniami...

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Karsko,zachodniopomorskie

149 000 zł1 922 m² 77,52 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m , położona w miejscowości Karsko, w bezpośrednim sąsiedztwie Barlineckiego Parku...

Szczegóły ogłoszenia

721 000 zł320,33 m² 2 250,80 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 320,33 m , idealny pod różnorodne działalności. Układ powierzchni: - parter:...

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł24 419 m² 63 zł/m²

Adrian Pacholarz

Adrian Pacholarz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną bezpośrednio przy głównej drodze krajowej prowadzącej do...

Szczegóły ogłoszenia

389 100 zł36,41 m² 10 686,62 zł/m²

Adrian Pacholarz

Adrian Pacholarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do...

Szczegóły ogłoszenia

1 367 500 zł54 700 m² 25 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Miejsce idealne ze względu na walory przyrodnicze i turystyczne. Przedmiotem oferty jest teren o pow. 5,47 ha przeznaczony...

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł29,30 m² 10 853,24 zł/m²

Adrian Pacholarz

Adrian Pacholarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę 29,3m2 o wysokim na parterze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż posesja o powierzchni 28 arów w Nowinach Wielkich, zabudowana dwoma domami wolnostojącymi oraz dwoma budynkami gospodarczymi...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł379,20 m² 4 483,12 zł/m²

Adrian Pacholarz

Adrian Pacholarz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa zabudowana z przeznaczeniem usługowym oraz halą w doskonałej lokalizacji idealny dla Twojego biznesu! Mam...

Szczegóły ogłoszenia

76 140 zł1 269 m² 60 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1269 m2w miejscowości Maszewo (gm. Deszczno). Istnieje możliwość dokupienie sąsiednich działek....

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

88 425 zł1 179 m² 75 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych położonych w miejscowości Wieprzyce przy ul. Dolnej. Działki o regularnym kształcie, idealne pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , składający się z dwóch kondygnacji. Parter: ganek (wejście do domu)...

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59,50 m² 5 630,25 zł/m²

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Takie mieszkania znikają błyskawicznie - 3 niezależne pokoje to dziś jeden z najbardziej pożądanych układów na rynku. Jeśli szukasz czegoś: - pod...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,60 m² 11 017,16 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | wysoki standard | ul. Wyszyńskiego To mieszkanie nie ma jeszcze swojej historii i właśnie dlatego czeka na...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wyobraź sobie poranek, w którym nie musisz się spieszyć. Otwierasz balkon, wpuszczasz świeże powietrze, a miasto budzi się spokojnie wokół...

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Słoneczna

Gądno,zachodniopomorskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

Adrian Pacholarz

Adrian Pacholarz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej okolicy, zaledwie kilkanaście minut spacerem od brzegu jeziora. Te...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł438,80 m² 3 190,52 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny z potencjałem! Blisko granicy z Niemcami idealny dojazd z Berlina, w pobliżu dworca pkp! Na dużej,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

Marian Czerwiński

Marian Czerwiński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Zachodniej. To...

Szczegóły ogłoszenia

102 230 zł1 169 m² 87,45 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1169 m2, działka budowlana w miejscowości Ulim. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym...

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²550 m² 24 750 zł

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia handlowa o wielkości ok. 700 m , zlokalizowana na parterze w parku handlowym w Sulęcinie. Lokal znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

Beata Kulma

Beata Kulma

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom typu bliźniak w jednym z najmniejszych miast w Polsce, perle Pojezierza Lubuskiego Lubniewicach. To miejsce,...

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²307,84 m² 13 853 zł

Kamila Kłosińska

Kamila Kłosińska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia unikalna powierzchnia inwestycyjna w klimatycznej kamienicy z gotowym potencjałem pod dochodowy projekt najmu lub działalność...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

Marian Czerwiński

Marian Czerwiński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł500 m² 40 zł/m²

Michał Antosiewicz

Michał Antosiewicz